Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Úvodní fotka

FORTIES - REKREAČNÍ DŮM

Představujeme novinku celoročního bydlení.
Na cestě k vysněnému domovu.

DŮM FORTIES - DŘEVOSTAVBA
bez kolaudačního řízení

Váš životní styl a vaše potřeby je to, čím se řídíme. Věříme, že každý může přispět svou individualitou k hezčímu světu. Proto vznikl projekt, který byl připraven v návaznosti, nového stavebního zákona. Tato stavba nepodléhá kolaudačnímu procesu.

Moderní dřevostavba bez kolaudačního řízení.

Více informací
DŮM FORTIES - DŘEVOSTAVBA  <br>bez kolaudačního řízení

BUDUJEME DOMOV
nadčasový design, kvalita i rychlost

Projekt Forties disponuje maximální zastavěnou plochou do 40m2. Byla využita i maximální výška stavby, která může být až 5 metrů.

I přes omezené prostory jsme pro vás vytvořili dům pro celoroční bydlení, rekreaci, nebo startovacího bydlení pro mladé, či na příjemné prožití důchodu v přírodě na horách nebo ve vinohradech.

Celková užitná plocha činí 61m2. Doba realizace stavby 4 - 8 týdnů.

Získat nabídku
BUDUJEME DOMOV <br> nadčasový design, kvalita i rychlost

VELKORYSÉ PROSKLENÍ A DESIGN

Díky prosklené předtní části domu se otevře prostor, ve kterém se budete cítit jako doma.

Pro tuto stavbu jsme použili nejvyšší řadu lepených trámů od Rakouské společnosti Weinberger. Bilan Forte je nesedavá konstrukce trámů. I proto jsme mohli doplnit náš dům o velké prosklení a zajímavým řešením umístění a tvaru koupelny s horním „Empore“.

Technologii nejvyšší řady rámů si můžete prohlédnout zde.

Mám zájem
VELKORYSÉ PROSKLENÍ A DESIGN

MOŽNOST VÝBĚRU VYBAVENÍ

STANDARD A COMFORT

Připravili jsme pro Vás dvě varianty vybavení - Standard a Comfort, které se liší detailním výběrem vybavení interiéru.

Ve obou variantách vám nabízíme jako uzavřené patro s vnitřním oknem mezi ložnicí a obývacím pokojem. Pokud je vaše přání mít horní patro vzdušné a otevřené, pak je možná i tato varianta.

Dům je plně vybaven sanitární technikou WC, umyvadlo, sprchový kout, včetně baterií.

Dále je plně klimatizován v obou místnostech pro spaní i denní život.

Veškeré podrobnosti o možnosti vybavení interiéru a cen najdete v příloze.

Standard: 1.600.000,- Kč - 1.800.000,- Kč bez DPH

Comfort: 1.750.000,-Kč - 1.950.000,- Kč bez DPH

Rozměry stavby v galerii.

 

AKTIVITA V SOULADU

S PŘÍRODOU

Jedná se o přírodního materiál „dřevo“, které je po vytěžení vysušeno a technologicky spojeno do trámů s nejvyšší pevností a designem.

Spoléháme na dřevo. Obnovitelnou přírodní surovinu, která naplňuje všechny představy o ideálním stavebním materiálu. Dřevostavba dýchá, život v ní je příjemnější, hřeje na dotek a hřeje i pocit minimálního zásahu do životního prostředí.

Naše stavby si zakládají na nejvyšší kvalitě nejen použitého dřeva z Rakouských Alp nebo Finských lesů. Zakládáme si na preciznosti vyrobených komponentů. A to nejen stěny či příček, ale také Euro oken či dveří. I ty jsou zcela všechny vyráběny právě ve společnosti Walfer.

Dům Forties a jeho samotná výroba má nízkou uhlíkovou stopu. Jedná se o přírodního materiál „dřevo“, které je po vytěžení vysušeno a technologicky spojeno do trámů s nejvyšší pevností a designem.

 

 

Zaujaly Vás naše služby?
Dejte nám vědět, rádi si s Vámi domluvíme schůzku!

Žijeme dřevem
Změnit jazyk
Česky English Deutsch