Řekli o nás

Rekreační chata

Děkuji Vám za příjemnou spolupráci a celému projekčnímu a konstrukčnímu týmu společnosti Walfer za precizně odvedenou práci při realizaci projektu rekreační chaty. Kvalita, flexibilita, přístup k našim přáním - potřebám zákazníka, byl z Vaší strany perfektní!

 

Kamil Hrašák

Rekreační chata  galerie
Rekreační chata galerie

Rekreační chata

V létě 2019 jsme poptávali u více firem zhotovení kůlny před domem s přístřeškem, celkový rozměr cca 8x4 metry. Domluvené termíny se pořád posunovaly, až jsme začátkem listopadu 2019 oslovili firmu Walfer.
Rychle jsme se domluvili na konstrukčních detailech, dodacím termínu i ceně. Vyměnili jsme si kolem 30 emailů a za rovný měsíc od prvního kontaktu jsme měli stavebnici zahradního domku složenou u domu. Sestavení kůlny jsme provedli během víkendu ve dvou svépomocí podle dodaného postupu, všechny díly seděly, žádný nechyběl, radostná práce.
Následující rok jsme položili plechovou střešní krytinu a provedli nátěr, vše opět svépomocí.

S kůlnou i průběhem naší zakázky jsme velmi spokojeni, dosáhli jsme nejnižší ceny ve srovnání s konkurencí, velmi krátké dodací lhůty a vstřícné a rychlé komunikace při věcném i obchodním řešení zakázky. Rád bych poděkoval paní Vítkové a jejímu týmu z Walferu za spolupráci a popřál mnoho zdaru a spokojených zákazníků.

 

Radovan Srba, Valašské Meziříčí

Rekreační chata

Při plánování celkové generální rekonstrukce zahradní chaty jsem oslovil několik firem, ale pouze společnost WALFER dokázala vyhovět mému nestandardnímu zadání a vypracovala mi návrh nové chaty respektující půdorys původní stavby. Tento návrh jsme pak společně dál upravovali k dokonalosti a k mé spokojenosti, kde je nutno vyzdvihnout jasnou a rychlou komunikaci při průběžném řešení všech detailů.
Navíc dokázali dořešit i dřevěnou konstrukci zakrytí sklepní části, kterou jsme si kopali a stavěli svépomocně sami ještě před stavbou samotné chatky.

Při následné realizaci jsem velice ocenil, že operativně upravili výrobu ostatních zakázek tak, aby stihli realizaci mé chaty ještě před nástupem zimy. Navíc stavbu zvládli na dopravně obtížněji přístupném místě, kdy vzali všechno, co mělo ruce a nohy, a dřevěné trámy i s naší drobnou pomocí složili na místo stavby.

Vyšlo to jen tak tak – po dokončení montáže chaty jsme zvládli dát první vrstvu nátěru, pak přišla střecha, a sotva nám ji položili, začalo sněžit... Už teď se těšíme, až nám jarní počasí a sluníčko dovolí pokračovat v práci a dáme další vrstvy nátěru. :-)


Spokojený zákazník Zlín

Rekreační chata galerie
Venkovní sauna na míru galerie

Venkovní sauna na míru

Dobrý den pane Struhař,
zdravím Vás a přeju krásný adventní čas. Chtěli bychom s manželem poděkovat Vám i kolegům z výrobního týmu firmy za krásnou saunu, kterou si už několik týdnů užíváme, a můžeme v této abnormální covidové době bezpečně relaxovat. Ocenili jsme hlavně vstřícnost, rychlé jednání s Vámi a profesionální přístup při realizaci.
Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám i celému kolektivu krásné Vánoce a do nového roku 2022 hodně spokojených zákazníků.

S pozdravem Milan a Martina Švachovi

Stavba zahradního domku

Dobrý den,

chtěla bych tímto Vám a společnosti Walfer poděkovat za dodávku zahradního domku, zejména za super komunikaci a maximální vstřícnost při řešení problémů. Samotná dodávka, tj. kvalita materiálu, montáž domku a nátěr, je taky perfektní. S domkem jsme opravdu velmi spokojeni!

 

Spokojení zákazníci

Stavba zahradního domku galerie
Stavba zahradního domu Ing. Tomáš Polák galerie

Stavba zahradního domu Ing. Tomáš Polák

S celým průběhem, který je spojen s výslednou akcí „stavby dřevěné chaty a zahradního záchodu“ firmou Walfer spol. s r.o. na mém pozemku v Oskavě, jsem naprosto spokojen. Jak s přístupem a jednáním pana Stanislava Struhaře (od počátku projektové přípravy přes dolaďování drobných úprav projektu až po sepsání smlouvy o dílo a samotné předání díla), tak s prací stavebně realizační čety vedené panem Petřekem. Akce proběhla, jak bylo domluveno - bez zbytečných průtahů a v požadované kvalitě.

Ing. Tomáš Polák
Uničov

Saunový komplex

„Rozhodli jsme se vybudovat na zahradě saunu a "kůlnu" na zahradní techniku. Vybrali jsme si firmu Walfer a udělali jsme moc dobře. Firma Walfer nám vypracovala na míru projekt podle našich požadavků a dnes máme na zahradě pěknou dřevěnou stavbu (saunu s odpočívárnou, krytou pergolu pro vířivou vanu a technickou místnost pro nářadí). Vše proběhlo bez problémů v domluvených termínech, včetně montáže.


Chceme touto cestou pracovníkům od Walfera poděkovat za přístup k zakázce a vstřícnost při realizaci stavby.“

Saunový komplex galerie

Zaujaly Vás naše služby?
Dejte nám vědět, rádi si s Vámi domluvíme schůzku!

Žijeme dřevem
Změnit jazyk
Česky English Deutsch

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.