Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

City House 1

Zdravé bydlení ze dřeva.
Dům ze dřeva vhodný pro městkou výstavbu je navržen s ohledem na vaše potřeby s vynikajícími vlastnostmi. Obsahuje impregnovaný základový rám z modřínu o profilu 120 x 90 mm, který poskytuje pevnou a stabilní základnu pro váš domov.

V centru města "uprostřed přírody". To jsou moderní roubené stavby od společnosti Walfer. Naše domy vynikají nejen díky dřevěným trámům od rakouského výrobce Weinberger, ale také díky jejich modernímu designu, který reflektuje současné trendy. Pokud toužíte po stavbě, která spojuje estetiku s funkcionalitou, máme pro vás to pravé.

Když vstoupíte do našich domů, okamžitě pocítíte klid a příjemnou vůni dřeva, která vás obklopí. Na rozdíl od běžných staveb s lehkou konstrukcí z OSB desek nebo sádrokartonových příček, nabízíme vám moderní bydlení ve finském stylu. Všechny nosné stěny i vnitřní příčky jsou totiž vyrobeny z masivních lepených a tvarově stabilizovaných smrkových trámů, které zajistí nejen skvělou tepelnou izolaci, ale také účinnou zvukovou izolaci.

A to není vše. Věříme v transparentnost a důvěru mezi námi a našimi zákazníky. Proto každý trám, který použijeme při stavbě vašeho domu, je pečlivě připraven a označen, abyste mohli snadno kontrolovat kvalitu každého detailu přímo na stavbě. 

S naší pomocí si můžete být jisti, že váš domov bude přesně takový, jaký jste si vysnili – moderní, kvalitní a navíc postavený s láskou k přírodě. Doufáme, že nám dáte možnost vás přesvědčit o jedinečnosti našich roubených staveb od společnosti Walfer. Vaše spokojenost je pro nás tím nejvyšším cílem.

Technické parametry:

Stěny domu jsou zhotoveny z masivních lepených lamel o šířce 120 mm z nejkvalitnějšího sušeného alpského smrku. Tento materiál zaručuje odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhou životnost. Vnější stěny jsou zatepleny tepelnou izolací Isover Uni o tloušťce 160 mm. Vnitřní vrstva obsahuje difúzní fólii Norton Q135g, která chrání váš dům před pronikáním vlhkosti. Na vnější straně stěn se nachází větrací mezera a finální obklad ze smrkových desek o tloušťce 26 mm, který dodává vaší dřevostavbě stylový vzhled.

Střešní konstrukce je vyrobena z masivního lepeného krovu s profilem 80 x 200 mm. Střecha je zateplena minerální vlnou Isover Unirol Profi o celkové tloušťce 260 mm. Na vnitřní straně je parozábrana Jutafol N140 a difúzní fólie Norton Q135g. Mezi zateplením a krytinou je vzduchová mezera o tloušťce 60 mm a záklop z OSB desek o tl. 25 mm.

Terasa je pokryta střešní krytinou, která vychází ze střechy domu. Stěna domu a pohledový lepený sloup mají profil 140 x 140 mm. Nad vstupními dveřmi je umístěna stříška z pohledových smrkových hranolů.

Okna v dřevostavbě jsou vyrobena z europrofilu IV78 z radiálního dřeva a vyplněna trojsklem. Nástřik z výroby je volitelné barvy. Vstupní dveře jsou také vyrobeny z europrofilu IV78 z radiálního dřeva s trojsklem. Stejně jako okna mají i tyto dveře volitelnou barvu povrchový úpravy z výroby. Vnitřní dveře ze smrkového masivu s výplní ze 3 vrstvé desky mají transparentní nástřik.

Kromě uvedených parametrů jsme schopni přizpůsobit projekt dle vašich individuálních požadavků. V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat.

Zaujaly Vás naše služby?
Dejte nám vědět, rádi si s Vámi domluvíme schůzku!

Žijeme dřevem
Změnit jazyk
Česky English Deutsch